«هشتمین سفر سندباد» به تالار مولوی می رسد/ دغدغه تأمین هزینه سفر


حسین فرخی قصد دارد در صورت فراهم شدن شرایط مناسب نمایش «هشتمین سفر سندباد» را در سالن اصلی تالار مولوی روی صحنه ببرد.

حسین فرخی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر درباره برنامه های خود برای اجرای اثری جدید، به تئاتر آنلاین گفت: خیلی مایلم که در عرصه سینما و تئاتر کارگردانی کنم ولی این امر مستلزم وجود شرایط مناسب است. البته نمایشنامه «هشتمین سفر سندباد» اثر استاد بهرام بیضایی را برای اجرا مدنظر دارم.

وی درباره سالن مورد نظر برای اجرای نمایش «هشتمین سفر سندباد» افزود: مجوز نمایشنامه «هشتمین سفر سندباد» را از شورای نظارت و ارزشیابی گرفته ام و این اثر را برای اجرا به مرکز تئاتر مولوی پیشنهاد داده ام.

فرخی درباره زمان اجرای نمایش «هشتمین سفر سندباد» اظهار کرد: در حال حاضر به دنبال تهیه کننده و سرمایه گذار هستم زیرا این نمایش کار سنگینی است و نمی توان بدون برآورد مالی تولید آن را شروع کرد.

این کارگردان تئاتر در پایان گفت: اگر شرایط مناسب فراهم شود سال جار ی نمایش «هشتمین سفر سندباد» را در سالن اصلی مولوی روی صحنه خواهم برد.

کد خبر ۴۳۷۶۱۶۸
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

معرفی کاندیداهای بخش عکس جشنواره تئاتر فجر

۵ کاندیدای دریافت جایزه بخش مسابقه عکس سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، ۵ کاندیدای دریافت جایزه بهترین عکس جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر معرفی شدند. گروه انتخاب این بخش متشکل از