«ادیپ افغانی» به تالار مولوی می‌آید/ «از خط زرد فاصله بگیرید»


نمایش های «از خط زرد فاصله بگیرید» و «ادیپ افغانی» آثاری هستند که به زودی اجرای عمومی خود را در مرکز تئاتر مولوی آغاز می کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مرکز تئاتر مولوی، نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» که محصول تلاش دانشجویان دانشگاه تهران و تربیت مدرس است از روز یک شنبه ۲۹ مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند.

این نمایش به نویسندگی الهه مجلسی و کارگردانی رضا رشادت از روز یکشنبه ۲۹ مرداد تا ۲۰ شهریورماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به روی صحنه خواهد رفت.

در نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» امین اسفندیار، گلزار حذفی، نادر خوش‌بخت، داریوش رشادت، بی‌تا عزیز اقلی، گلنوش قهرمانی و حسین کریمی به ایفای نقش می پردازند.

سجاد افشاریان، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون، تهیه کنندگی این نمایش را برعهده دارد.

این نمایش روایتی‌ است شبه مستند از مرگ‌های خودخواسته در مترو. نمایش، داستان ناتمام زندگی کسانی را روایت می‌کند که رفته‌اند و کسانی که در رنجِ رفتگان باقی‌مانده‌اند.

در این اثر مونا احمدی، هستی مهدوی، اسماعیل خزایی و سجاد افشاریان نریشن، رضا رشادت طراحی صحنه، حسین صحرایی مشاور صحنه، نسا قلی پور طراحی لباس، پدرام رضوانی طراحی نور، گلزار حذفی ویدیو آرت، امیر صداقتی گرافیک، مانی مزکی طراحی صدا و موسیقی، فاطمه حسن‌وند تیزر و عکاس، حسن مهاجر دستیار اول کارگردان، سارا جویا دستیار دوم و فاطمه الوندی منشی صحنه همکاری می کنند.

علاقه مندان برای دیدن نمایش «از خط زرد فاصله بگیرید» که تا ۲۰ شهریور ماه هر روز به جز شنبه‌ها ساعت ۱۹:۳۰ به صحنه می‌رود، می‌توانند به مرکز تئاتر مولوی دانشگاه تهران به آدرس خیابان انقلاب، خیابان ۱۶ آذر، جنب باشگاه دانشجویان، مرکز تئاتر مولوی مراجعه کنند.

«ادیپ افغانی» روی صحنه می رود

«ادیپ افغانی» نوشته احمد مهرانفر از روز سه شنبه ۳۰ مردادماه در مرکز تئاتر مولوی آغاز به کار می کند.

این نمایش به کارگردانی مجتبا جدی از روز سه شنبه ۳۰ مرداد تا ۲۰ شهریورماه ساعت ۱۸ در سالن اصلی مرکز تئاتر مولوی به صحنه خواهد رفت.

در نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی پیرزاده و پریسا هاشم پور به ایفای نقش می پردازند.

احمد مهرانفر، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون علاوه بر نویسندگی، تهیه کنندگی این نمایش را نیز بر عهده دارد.

این نمایش درباره زنی است که سه شب است خواب می بیند شوهرش او را می کشد، همسرش اما ۱۵ سال است که خواب ندیده. او متوجه می شود آخرین خوابش که پانزده سال پیش دیده است، شباهت عجیبی با خواب های زن دارد …

در این اثر الهه فرازمند مشاور کارگردان، ابوالفضل سلحشور دستیار کارگردان، مجتبی جدی طراح صحنه و لباس و سرپرست گروه کارگردانی و سید محمد مساوات و وحید رزاقی گرافیک همکاری می کنند.

کد خبر ۴۳۷۵۲۴۵
آروین موذن زاده

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

آغاز پخش سری جدید «شب های هنر» از هفته آینده

اولین قسمت از سری جدید مجله شبانگاهی «شب های هنر» از ۲۹ تیر روی آنتن شبکه چهار سیما می رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی شبکه چهارسیما، تئاتر، موسیقی، شعر، روایت، معماری و سینما شش برگ از مجله تصویری و شبانه «شب های هنر» شبکه چهار را تشکیل می دهند که