حضور در بزرگترین فستیوال عروسکی؛
«تا یک بشمار» به ژاپن رسید

گروه تئاتر «یاس تمام» با نمایش «تا یک بشمار» در فستیوال تئاتر عروسکی «ئیدا» در کشور ژاپن حضور پیدا می کند.

به گزارش تئاتر آنلاین، زهرا صبری سرپرست گروه تئاتر «یاس تمام» اعلام کرد که این گروه در جدیدترین تجربه جهانی خود نمایش «تا یک بشمار» را در فستیوال تئاتر عروسکی «ئیدا» در کشور ژاپن روی صحنه می برد.

این جشنواره بزرگترین فستیوال بین المللی تئاتر عروسکی در ژاپن است که هر ساله در ماه آگوست (مرداد) در شهر ئیدای برگزار می شود و تاریخ برگزاری این دوره فستیوال «ئیدا» از ۱۲ تا ٢١ مرداد است. در این فستیوال حدود ۵٠٠ نمایش توسط ٣٠٠ گروه در ١۵٠ سالن نمایشی به نمایش درمی آیند که امسال حدود ٢۴ گروه خارجی از ١۶ کشور دنیا در فستیوال «ئیدا» شرکت دارند و نمایش های عروسکی مدرن و سنتی را اجرا می کنند.

نمایش «تا یک بشمار» روزهای ۷ و ۸ ماه آگوست (۱۶ و ۱۷ مرداد) در فستیوال «ئیدا» در قالب سه اجرا به صحنه می رود.

گروه «یاس تمام» پیش از این با نمایش های خود در کشورها و فستیوال های مختلف بین المللی حضور پیدا کرده و جوایز متعددی را هم کسب کرده است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بیانیه تماشاخانه ایرانشهر پیرامون حواشی اجرای «خنکای ختم خاطره»

تماشاخانه ایرانشهر پیرامون حواشی ایجاد شده در اجرای نمایش «خنکای ختم خاطره» حمیدرضا آذرنگ که در بخش مسابقه بین الملل تئاتر فجر به صحنه رفت، بیانیه ای را منتشر کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، با توجه به خبر منتشر شده ازسوی برخی رسانه ها در خصوص ازدحام به وجود آمده در هنگام نمایش «خنکای ختم