«آمیزقلمدون» به اجرای خود ادامه می‌دهد/ حضور در تئاتر شهرزاد


هادی مرزبان کارگردان نمایش «آمیزقلمدون» که پیش از این در تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفته بود، اعلام کرد اجرای این نمایش در پردیس تئاتر شهرزاد ادامه پیدا می کند.

هادی مرزبان کارگردان نمایش «آمیزقلمدون» نوشته زنده یاد اکبر رادی که به تازگی اجرای خود در سالن ناظرزاده کرمانی تماشاخانه ایرانشهر را به پایان رساند، درباره ادامه اجرای این اثر به تئاتر آنلاین گفت: مخاطبان بسیاری به دلیل همزمانی اجرای نمایش «آمیزقلمدون» با مسابقات جام جهانی فوتبال نتوانستند به تماشای آن در تماشاخانه ایرانشهر بنشینند از این رو تصمیم گرفتیم تا با ادامه اجرای «آمیزقلمدون» این فرصت را برای علاقه مندان فراهم کنیم.

وی اظهار کرد: به زعم دوستان و کارشناسانی که به تماشای اجرای «آمیزقلمدون» نشستند، این نمایش به معنای واقعی تئاتر است؛ چه به لحاظ مسایل تراژیک و چه به لحاظ طنز بسیار خوب استاد اکبر رادی در نگارش اثر.

مرزبان درباره زمان و مکان اجرای مجدد نمایش «آمیزقلمدون» افزود: تصمیم گرفتیم این نمایش را از نیمه دوم مرداد به مدت ۱۵ شب در سالن شماره ۳ پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه ببریم.

کارگردان «آمیزقلمدون» درباره احتمال وجود تغییرات در اجرای مجدد این نمایش، گفت: احتمالا یک یا ۲ نفر از بازیگران جوان نمایش «آمیزقلمدون» تغییر می کنند.

ایرج راد و فرزانه کابلی از جمله بازیگران نمایش «آمیزقلمدون» هستند که بعد از حدود ۲۰ سال از اولین اجرای خود، بار دیگر به صحنه رفت.

عکس کنار خبر از هادی نوید است.

کد خبر ۴۳۴۹۷۳۹
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نوروز ۹۸ را با «مهر» سپری کنید/ منویی برای یک تعطیلات هنری

سرویس «هنر» تئاتر آنلاین در کنار انعکاس مهمترین رویدادهای خبری، بسته پیشنهادی ویژه‌ای را برای تعطیلات نوروز ۹۸ تدارک دیده است. تئاتر آنلاین- گروه هنر- محمد صابری: نوروز هر سال طولانی‌ترین بازه زمانی تعطیلات رسمی در کشور را به خود اختصاص می‌دهد؛ تعطیلاتی بهاری که معمولاً فرصتی برای فاصله گرفتن از تلاطم و هیاهوی مشغله‌های