رییس تئاترشهر فعلا با حفظ سمت مدیر امور بین‌الملل تئاتر می‌ماند


مدیرکل هنرهای نمایشی اعلام کرد که سعید اسدی رییس مجموعه تئاتر شهر همچنان با حفظ سمت به عنوان مدیر امور بین الملل این اداره کل فعالیت خواهد کرد.

شهرام کرمی مدیرکل هنرهای نمایشی درباره این موضوع که سعیدی اسدی مدیر امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی که به تازگی رییس مجموعه تئاتر شهر شده است آیا در ۲ سمت به فعالیت خود ادامه خواهد داد یا نه، به تئاتر آنلاین گفت: آقای سعید اسدی همزمان هر ۲ مسئولیت ریاست مجموعه تئاتر شهر و مدیر امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی را عهده دار است زیرا در بخش امور بین الملل اقداماتی را شروع کرده که باید به سرانجام برساند.

وی با اعلام اینکه یکی از مشکلات مدیریت این است که با تغییر و تحولات، کارها ناکام و ناتمام می مانند، توضیح داد: آقای اسدی پیش از اینکه به عنوان رییس مجموعه تئاتر شهر انتخاب و معرفی شود در امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی کارهایی را آغاز کرده که باید تکمیل شوند از این رو بهتر بود با حفظ سمت به تئاتر شهر برود تا کارهایی را که شروع کرده به نتیجه برساند.

مدیرکل هنرهای نمایشی درباره اینکه آیا در ماه های پیش رو تصمیمی برای انتخاب مدیری جدید برای امور بین الملل این اداره کل با توجه به اینکه دغدغه های کاری در مجموعه تئاتر شهر بالا است و می تواند فعالیت سعید اسدی در امور بین الملل را تحت الشعاع قرار دهد دارد، اظهار کرد: اگر هیچ خللی در فعالیت ۲ حوزه ایجاد نشود، آقای اسدی در هر ۲ مسئولیت به کار خود ادامه خواهد داد در غیر اینصورت سر فرصت و با فراغ خاطر نیروی جدیدی را برای حضور در امور بین الملل اداره کل هنرهای نمایشی انتخاب خواهم کرد.

کرمی درباره اینکه آیا بخش بین الملل سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر نیز بر عهده سعید اسدی خواهد بود، گفت: انتخاب مدیران بخش های مختلف جشنواره از جمله بین الملل بر عهده آقای نادر برهانی مرند دبیر جشنواره است و فکر می کنم که ایشان هم ظرف یک هفته آینده مدیران بخش های مختلف جشنواره را معرفی خواهد کرد.

کد خبر ۴۳۴۵۴۶۶
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

۱۰ چهره انقلابی در تئاتر تجلیل شدند/ ۶۰ جشنواره و ۵ میلیون مخاطب

در آیین «چهل سال صحنه» علاوه بر رونمایی از کتاب «چهل سال نمایش» از ۱۰ هنرمند انقلابی عرصه نمایش تجلیل شد. به گزارش تئاتر آنلاین، عصر امروز سه شنبه ۳۰ بهمن ماه آیین «چهل سال صحنه» شامل رونمایی از کتاب «چهل سال نمایش» و تجلیل از ۱۰ هنرمند انقلاب اسلامی عرصه نمایش در تالار مشاهیر