«تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن» فروخته شد/ دغدغه ارواح برای زندگی تازه


امیرعلی نبویان از اجرای نمایش «تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن» که داستانی درباره ارواح دارد در تماشاخانه پالیز خبر داد.

امیرعلی نبویان که نمایش «تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن» با نویسنده و کارگردانی وی آماده اجرا می شود به تئاتر آنلاین گفت: در حال حاضر روزهای پایانی تمرین نمایش «تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن» را سپری می کنیم و قرار است اجرای عمومی خود را از ۲۷ تیرماه در تماشاخانه پالیز آغاز کنیم.

وی درباره نام نمایش توضیح داد: «تناسخ ۳ تا ۳۵ تومن» نمایشی است درباره تناسخ، در سه پرده با قیمت بلیت ۳۵ هزار تومان. هومن حاجی عبدالهی و بهار نوروزپور نیز ۲ بازیگر این اثر نمایشی هستند. نمایش سه داستان مرتبط با هم درباره تناسخ را به تصویر می کشد و درباره یک شرکت پیمانکاری ارواح با نام «تناسخ گستران شرق» است که به ارواح قالب جدیدی برای زندگی معرفی و پیشنهاد می کند. ارواح با مراجعه به این شرکت در قالب اجسام مختلف فرو می روند.

نبویان ادامه داد: در این نمایش با یک روح طرف هستیم که هر بار یک زندگی را از سر گذرانده و مجددا برای قرار گرفتن در قالبی جدید به این شرکت مراجعه می کند. هومن حاجی عبدالهی در نقش روح و بهار نوروزپور در نقش مدیر شرکت ایفای نقش می کنند.

این نویسنده در پایان درباره ویژگی های اجرا بیان کرد: این اثر نمایشی از مونولوگ های طولانی برخوردار است و هومن حاجی عبدالهی در نقش یک روح، مونولوگ های طولانی دارد اما یک کاراکتر دیگر نیز حلقه وصل اتفاقات نمایش و پارتنر هدایت کننده بازیگر اصلی است که باعث می شود نمایش به عنوان یک اثر مونولوگ معرفی نشود.

عوامل این اثر نمایشی عبارتند از نویسنده و کارگردان: امیرعلی نبویان، بازیگران: هومن حاجی عبداللهی، بهار نوروزپور، تهیه کننده: بهار نوروزپور، با همراهی صدای (به ترتیب ایفای نقش): هدایت هاشمی، کمند امیرسلیمانی، رویا میرعلمی، بهارکاتوزی، بهاره رهنما، بهادر مالکی، بهرام افشاری، طراح صحنه و لباس: بهار نوروزپور، دستیاراول کارگردان و برنامه ریز: آرش فصیح، منشی صحنه: ارنواز صفری، عکس: مصطفی قاهری، ویدئو آرتیست: مهدی قدیانی، پویا رئیسی، طراح پوستر: بابک خسروزاده، ساخت تیزر: مریم دیهول، گروه کارگردانی: زهراسلطانی، فاطمه ده نمک، ساخت دکور: قاسم غضنفری، رضا تحقیقی، مدیرصحنه: قاسم غضنفری، طراح نوز: رضا تحقیقی، دوخت لباس: تکتم رضایی، دوخت کفش: تندیس رضایی، گریم: نیلوفر حیدری، طراحی صدا: احمد میرمعصومی، استودیو نغمه سازان.

در خلاصه داستان نمایش آمده است: خداوند فرموده که هر موجودی فقط یک بار حق زندگی دارد و تناسخ خیالبافیست. با اجازه حضرت باریتعالی می خواهیم حدود یک ساعت خیال ببافیم.

کد خبر ۴۳۴۲۹۶۳
آروین موذن زاده

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.