اطلاعیه خانه تئاتر درباره ثبت نام بیمه تکمیلی اعضا در سال ۱۳۹۷


خانه تئاتر درباره ثبت نام بیمه تکمیلی و چگونگی رایزنی‌ها برای اختصاص تخفیف به اعضای خانه تئاتر، اطلاعیه ای صادر کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، خانه تئاتر در اطلاعیه‌ای خطاب به اعضای خود عنوان کرد در حال رایزنی برای دریافت تخفیف بیشتر بیمه تکمیلی برای اعضا است و در صورت تحقق این امر تعرفه ها برای اعضای خانه تئاتر تغییر خواهد کرد.

در این اطلاعیه آمده است:

ثبت نامه بیمه تکمیلی هنرمندان از طریق صندوق اعتباری هنر از تاریخ ۱۲ تیرماه با قیمت‌های زیر آغاز شده است:

۱- طرح امید : ۶۰۰۰۰ تومان

۲- طرح آرامش: ۳۵۰۰۰۰ تومان

۳- طرح رفاه: ۶۱۰۰۰۰ تومان

پرداخت این ارقام به اضافه ۶۸۸۰۰ تومان بیمه عمر خواهد بود.

طبق اعلام مدیرعامل و هیات مدیره، خانه تئاتر در حال رایزنی برای دریافت تخفیف بیشتر برای اعضا خود است که در صورت تحقق این امر تعرفه ها برای اعضا خانه تئاتر به شرح زیر تغییر خواهد کرد:

۱- طرح امید: ۶۰۰۰۰ تومان

۲- طرح آرامش: ۱۸۰۰۰۰ تومان

۳- طرح رفاه: ۳۶۰۰۰۰ تومان

درباره رایزنی های خانه تئاتر دستورات اولیه از سوی معاون هنری وزارت ارشاد صادر شده است و خانه تئاتر پیگیر اعمال تغییرات در سایت صندوق اعتباری هنر است.

اعضایی که علاقه مندند با همان قیمت اولیه صندوق اعتباری هنر بیمه تکمیلی ثبت‌نام کنند می‌توانند به سایت مورد نظر مراجعه کرده و ثبت نام کنند. در این صورت بلافاصله بیمه تکمیلی برایشان فعال خواهد شد اما متقاضیان دریافت بیمه با تعرفه‌های خانه تئاتر می بایست تا اطلاعیه بعدی برای ثبت نام در صندوق صبر کنند.

طبق اطلاعات دریافتی، زمان ثبت‌نام برای اعضای خانه تئاتر محفوظ خواهد بود. همچنین قرارداد فوق از اول تیرماه ۱۳۹۷ اعتبار خواهد داشت.

کد خبر ۴۳۴۲۹۰۷
آروین موذن زاده

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«سایکوسیس ۴:۴۸» خود را برای اجرا آماده می کند

نمایش «سایکوسیس ۴:۴۸» نوشته سارا کین با طراحی و کارگردانی ریحانه نبی‌یان از دوم دی ماه در ‌پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، عرفان اخلاقی نمایشنامه «سایکوسیس ۴:۴۸» را به فارسی برگردانده و شبنم قربانی و علیرضا شریعتی بازیگران آن هستند. رضا گوران مشاور کارگردان این نمایش است. محمدصادق رنجکشان تهیه‌کننده