مدیرعاملی که شامگاه معرفی شد/ در روی همان پاشنه می چرخد!


هیات مدیره خانه تئاتر در حالی در انتخاباتی فوری اقدام به انتخاب مدیرعامل جدید کرده که هیچگونه اخبار و اطلاعاتی به طور رسمی از سوی این نهاد اعلام نشده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، اطلاع رسانی به صورت حرفه ای حداقل ترین کاری است که یک نهاد صنفی باید در دستور کار داشته باشد ولی گویا این مساله در هیات مدیره خانه تئاتر چندان اولویتی ندارد.

طی هفته های گذشته تعدادی از رسانه ها پیگیر انتخاب و معرفی مدیرعامل جدید خانه تئاتر بودند و انتظار داشتند نتیجه جلسه رسمی هیات مدیره به صورت همزمان و رسمی در اختیار آنها قرار گیرد اما معلوم نشد چرا طی جلسه فوق العاده هیات مدیره خانه تئاتر در روز شنبه ۹ تیر مدیرعامل این نهاد صنفی انتخاب و خبر آن هم شامگاه در اختیار یک رسانه قرار گرفت.

در حالی که هیات مدیره خانه تئاتر روزهای دوشنبه هر هفته جلسه خود را برگزار می کند، در جلسه ای فوق العاده روز شنبه اقدام به انتخاب و معرفی مدیرعامل جدید خود کرده است و اقدامی غیرحرفه ای هم در نحوه اعلام و معرفی مدیرعامل جدید خانه تئاتر اتفاق افتاده است. محمودرضا رحیمی سخنگوی خانه تئاتر در شامگاه شنبه ۹ تیر و در گفتگویی رسانه ای مدیرعامل جدید خانه تئاتر را معرفی کرد؛ این در حالی است که این امر باید از طریق سایت رسمی خانه تئاتر، کانال اطلاع رسانی این نهاد یا ارسال خبر برای همه رسانه ها به صورت کلی انجام می شد.

در حال حاضر مشخص نیست که رسانه ها برای انتشار خبر انتخاب مدیرعامل جدید خانه تئاتر باید به چه منبعی مراجعه کنند زیرا سایت خانه تئاتر تا این لحظه خبری مبنی بر انتخاب مدیرعامل جدید منتشر نکرده و هیچ خبری هم از سوی خانه تئاتر برای رسانه ها ارسال نشده است.

کمترین توقعی که با حضور چند چهره جدید در هیات مدیره خانه تئاتر وجود دارد این است که عملکرد و اقدامات خانه تئاتر درباره مهمترین اتفاق این نهاد صنفی که انتخاب و معرفی مدیرعامل است، در قالبی حرفه ای انجام شود نه به صورت باسمه ای، آن هم وقتی که مجمع فوق العاده کانون کارگردانان خانه تئاتر به رسانه ها اطلاع داده می شود و روی سایت خانه تئاتر منتشر می شود ولی خبری از اطلاع رسانی و معرفی مدیرعامل جدید نیست.

باید دید خانه تئاتر در دوره جدید آیا تغییری در روند اقدامات و عملکرد خود می دهد یا در همچنان روی همان پاشنه قدیمی می چرخد.

کد خبر ۴۳۳۵۲۴۰
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هنرمندان پیشتاز موج حمایت از سیل زدگان خواهند بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود از هنرمندان و نویسندگان سراسر کشور درخواست کرد تا پیشتاز موج مردمی حمایت از سیل زدگان باشند. به گزارش تئاتر آنلاین، سید عباسی صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوشنبه ۵ فروردین ماه در جدیدترین توئیت خود از هنرمندان و نویسندگان سراسر کشور درخواست کرد تا