تغییر ساعت نمایش های پردیس تئاتر «شهرزاد» برای فوتبال


نمایش های «خدای کشتار»، «کمدی دپوتات» و «کافه پولشری» در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ماه، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

به گزارش تئاتر آنلاین، به دلیل آغاز جام جهانی فوتبال و همزمانی بازی های تیم ملی کشورمان با نمایش های در حال اجرا در پردیس تئاتر «شهرزاد»، نمایش های «خدای کشتار» به کارگردانی علی سرابی، «کمدی دپوتات» به کارگردانی اتابک نادری و «کافه پولشری» به کارگردانی الهام پاوه نژاد در تاریخ جمعه ۲۵ خرداد ماه، قبل از بازی تیم ملی روی صحنه می‌روند.

طبق برنامه ریزی های انجام شده، نمایش «خدای کشتار» در ۲ سانس ۱۵ و ۱۷، نمایش «کمدی دپوتات» در ساعت ۱۷ و نمایش «کافه پولشری» در ساعت ۱۷ قبل از بازی تیم ملی فوتبال ایران، روی صحنه خواهند رفت.

نمایش «یک دقیقه و سیزده ثانیه» به کارگردانی شهرام گیل آبادی که سال گذشته روی صحنه رفت، خرداد ماه سال جاری در سالن شماره ۱ پردیس تئاتر شهرزاد در ساعت ۲۱ اجرا خواهد شد.

پانته آ بهرام، سیما تیرانداز و لادن مستوفی بازیگران این نمایش هستند.

نمایش «خدای کشتار» هفته پایانی خود را سپری خواهد کرد و طبق تصمیم این گروه نمایشی، این نمایش در تهران هیچ اجرایی نخواهد داشت.

نوید محمد زاده، ستاره پسیانی، علی سرابی و مارال بنی آدم در این نمایش به ایفای نقش می پردازند.

کد خبر ۴۳۱۹۷۹۳
نیوشا روزبان

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

هنرمندان پیشتاز موج حمایت از سیل زدگان خواهند بود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در جدیدترین توئیت خود از هنرمندان و نویسندگان سراسر کشور درخواست کرد تا پیشتاز موج مردمی حمایت از سیل زدگان باشند. به گزارش تئاتر آنلاین، سید عباسی صالحی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی دوشنبه ۵ فروردین ماه در جدیدترین توئیت خود از هنرمندان و نویسندگان سراسر کشور درخواست کرد تا