بیست و دومین ماهنامه تخصصی «تیاتر» منتشر شد


بیست و دومین شماره از ماهنامه تخصصی «تیاتر» ویژه دومین همایش علمی نمایش درمانی ایران و با یادی از ژان ژنه نویسنده بزرگ فرانسوی، با سردبیری مجید امرایی منتشر شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، بیست و دومین شماره از ماهنامه تخصصی «تیاتر» حاوی مقالات، یادداشت ها و گزارش های تخصصی از حوزه هنر درمانی، نمایش درمانی و تئاتر است. این شماره از ماهنامه «تیاتر» ویژه دومین همایش نمایش درمانی ایران است و با یادی از ژانه ژنه نویسنده بزرگ فرانوسی با سردبیری مجید امرایی، در ۲ بخش فارسی و انگلیسی منتشر شد.

در این شماره مطالبی از پرفسور ژان پیرکلان، ادیته وی آرمی، مدیا کاشیگر، مجید امرایی، پیمان شیخی، امید پیروی، حامد حجام زاده، محبوبه صلاحی، شعله آذر، نیما فرحبخش و آلیسون کلمن منتشر شده است.

ماهنامه تخصصی «تیاتر» زیر نظر انجمن نمایش درمانی ایران در ۱۷۸ صفحه و با قیمت ۶ هزار تومان از طریق دکه های روزنامه فروشی در دسترس علاقه مندان قرار گرفته است.

کد خبر ۴۳۱۸۲۷۷
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نوروز ۹۸ را با «مهر» سپری کنید/ منویی برای یک تعطیلات هنری

سرویس «هنر» تئاتر آنلاین در کنار انعکاس مهمترین رویدادهای خبری، بسته پیشنهادی ویژه‌ای را برای تعطیلات نوروز ۹۸ تدارک دیده است. تئاتر آنلاین- گروه هنر- محمد صابری: نوروز هر سال طولانی‌ترین بازه زمانی تعطیلات رسمی در کشور را به خود اختصاص می‌دهد؛ تعطیلاتی بهاری که معمولاً فرصتی برای فاصله گرفتن از تلاطم و هیاهوی مشغله‌های