کتایون بختیاری جایگزین شبنم قلی خانی در «دپوتات» شد

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، بعد از ۲ اجرا در تالار ایوان شمس و پردیس تئاتر شهرزاد نمایش «دپوتات» برای چهارمین بار به صحنه نمایش بازگشت.

این نمایش با آغاز ماه رمضان بعد از افطار در پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می رود و در اجرای جدید کتایون بختیاری جایگزین شبنم قلی خانی شده است.

پندار اکبری، غزاله جزایری، وحید نفر، هادی عطایی، اتابک نادری، قاسم روشنایی، کتایون بختیاری، یاشار نادری در این نمایش ایفای نقش می کنند.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: فریکس نماینده مجلس یونان است و در شهر آتن زندگی می کند. او برای رهایی از شر مراجعه‌کنندگانش به دنبال یک رییس دفتر مناسب می‌گردد. در این بین افراد مختلفی به او پیشنهاد می‌شوند که در نهایت تئودور به عنوان رئیس دفتر وی انتخاب می‌شود و پس از آن، زندگی این نماینده مجلس برای همگان عیان می‌شود.

علاقمندان به دیدن این نمایش می‌توانند به نشانی خیابان نوفل‌لوشاتو، تقاطع خیابان رازی، پردیس تئاتر شهرزاد مراجعه کنند.

کد خبر ۴۳۰۳۳۳۷
آروین موذن زاده

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد رحمانیان کارگردان آیین اختتامیه جایزه اکبر رادی، در واکنش به توضیحاتی که روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی اختتامیه این رویداد منتشر کرد، در متنی که در اختیار رسانه‌ها