سالن جدید خانه تئاتر پس از انتخابات فعال می‌شود/ تدوین آیین نامه

ایرج راد عضو هیات مدیره خانه تئاتر درباره وضعیت فعال سازی سالن تئاتر بنای جدید این خانه و زمان آغاز به کار آن به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: آغاز به کار و فعالیت سالن تئاتر ساختمان جدید خانه تئاتر بعد از برگزاری انتخابات هیات مدیره خانه تئاتر خواهد بود زیرا شورای سیاستگذاری باید توسط هیات مدیره انتخاب شود.

وی درباره آثار متقاضی اجرا در این سالن، اظهار کرد: طبیعتا اگر فراخوان منتشر کنیم آثار بسیاری متقاضی اجرا خواهند بود ولی در ابتدا باید شورای سیاستگذاری انتخاب شود تا برنامه ریزی لازم را برای سالن انجام دهد و آیین نامه اجرای آن را هم تدوین کند.

راد درباره وضعیت اجرای نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» که توسط جعفر والی از یک اثر خارجی اقتباس شده است، گفت: امیدوارم بتوانم سال جاری این نمایش را روی صحنه ببرم.

ایرج راد پیش از این و با حضور هرمز هدایت نمایش «در گوش سالمم زمزمه کن» را چندین بار به قصد اجرا تمرین کرده بود که هنوز اجرای این نمایش میسر نشده است.

کد خبر ۴۳۰۲۶۱۹
فریبرز دارایی

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پاسخ کارگردان اختتامیه جایزه رادی به توضیحات «ایرانشهر»

محمد رحمانیان کارگردان مراسم اختتامیه جایزه رادی در واکنش به توضیحات تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی این مراسم، توضیحاتی ارائه کرد. به گزارش تئاتر آنلاین، محمد رحمانیان کارگردان آیین اختتامیه جایزه اکبر رادی، در واکنش به توضیحاتی که روابط عمومی مجموعه تماشاخانه ایرانشهر درباره حواشی اختتامیه این رویداد منتشر کرد، در متنی که در اختیار رسانه‌ها