جشنواره تئاتر دانشگاهی مناطق در بوشهر کار خود را آغاز کرد

۹ اثر نمایشی در بخش مسابقه و یک اثر در بخش مهمان بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران در بخش مناطق (خلیج فارس) به رقابت می پردازند.

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی جشنواره تئاتر دانشگاهی، بخش مناطق خلیج فارس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران از روز گذشته کار خود را آغاز کرده و تا ۷ اردیبهشت ماه ادامه خواهد یافت.

نمایش های «آنشرلی با موهای قرمز» امیربهاور اکبرپور از دانشگاه شهرکرد، «دلقک های غمگین» مانلی حسین پور از دانشگاه آزاد تنکابن، «مردی که مار شد» مجید درویش نژاد از دانشگاه پیام نور ارومیه، «سنگی بر گورم» زیبا دریاسفر از دانشگاه آزاد بندر دیر، «فراخوان بازیگری» رضا ذهبی از دانشگاه هنر شیراز، «چشمش به دشت» سعید رسولی از دانشگاه دامغان، «سفارش برای اشتراک ۱۳۸» ایمان رمضانی از دانشگاه آزاد قوچان، «ناتان و تبیلت» هادی محرابی از دانشگاه دامغان، «غشمار» ابوالقاسم یزدانی از دانشگاه نبی اکرم تبریز در این دوره از جشنواره به رقابت می پردازند.

در این دوره، داوری بخش مناطق خلیج فارس بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی به عهده کاظم نظری، جهانشیر یاراحمدی، جواد صداقت، محمودرضا رحیمی و امیرحسین حریری است.

بیست و یکمین جشنواره بین‌المللی تئاتر دانشگاهی ایران، در ۲ بخش شامل بخش مناطق از سوم تا هفتم اردیبهشت ۱۳۹۷ در شهر بوشهر و با عنوان «خلیج فارس» و بخش سراسری و بین‌الملل از شانزدهم تا بیست و پنجم اردیبهشت ۱۳۹۷ در تهران برگزار می شود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.