اعلام تاریخ پایان اجرای نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز …»

نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز …» به نویسندگی صبوره رنگرز و کارگردانی عطاالله کوپال تا روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر به نقل از روابط عمومی تماشاخانه سنگلج، نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز …» به نویسندگی صبوره رنگرز و کارگردانی عطاالله کوپال که اجرای خود را از روز ۳ فروردین ماه در تماشاخانه سنگلج آغاز کرده بود در روز سه شنبه ۴ اردیبهشت ماه برای آخرین بار روی صحنه می رود.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: «فرمانروای سرزمین سختستان دختری به نام مهری ناز دارد که وارث تخت و تاج اوست. وزیر اعظم دربار با همراهی پزشک بیماری پادشاه را بزرگ جلوه می دهند تا پادشاه دخترش را مجبور به ازدواج کند ولی در این بین ماجراهایی رخ می دهد که قابل پیش بینی نیست.»

در نمایش «خواستگاری مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» سمیرا حسینی، احسان عباسی، بابک مولانا، سارنگ بهمنی، احمدسیاه رستمی، طاها محمدی محمد امین بخشعلیان و داریوش ادهمی ایفای نقش می کنند.

نمایش «مجلس خواستگاران مهری ناز شاهدخت دیار سختستان» تا ۴ اردیبهشت ماه در ساعت ۱۸ و در تماشاخانه سنگلج روی صحنه است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.