شورای سیاستگذاری تشکیل می شود/ آغاز به کار سالن در ۶ ماه اول سال

عضو هیأت مدیره خانه تئاتر اعلام کرد که برنامه ریزی برای سالن تئاتر ساختمان جدید این خانه توسط یک شورای سیاستگذاری انجام خواهد شد که به زودی اعضای آن انتخاب و معرفی می شوند.

ایرج راد عضو هیأت مدیره خانه تئاتر درباره برنامه ریزی اجرایی برای سالن تئاتر ساختمان جدید این خانه که روز شنبه ۲۵ فروردین افتتاح شد، به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: صحبت های اولیه برای نحوه فعالیت این سالن تئاتر انجام شده و طبیعتا یک شورای سیاستگذاری برای سالن انتخاب می شود که چگونگی کارها و اجراها را در نظر بگیرد.

وی درباره اینکه آیا هنرمندانی متقاضی اجرا در سالن تئاتر ساختمان جدید خانه تئاتر شده اند یا نه، اظهار کرد: چند پیشنهاد ارائه شده و من نیز پیشنهادی ارائه داده ام. قرار است این پیشنهادها در هیأت مدیره خانه تئاتر مطرح و بعد به شورای سیاستگذاری سالن محول شود تا بر اساس سیاست های مدنظر شورا، آثار انتخاب شوند.

عضو هیأت مدیره خانه تئاتر درباره زمان راه اندازی این سالن تئاتر، یادآور شد: در ابتدا باید سالن انتظار شکل بگیرد و کافی شاپ در نظر گرفته شده در آن، طراحی و راه اندازی شود تا مخاطب در هنگام مراجعه به مجموعه برای تماشای آثار نمایشی، از امکانات مناسب نیز بهره مند شود. این موضوع کمی زمانبر است ولی امیدوارم در نیمه اول سال این فضا شکل بگیرد و سالن تئاتر نیز آغاز به کار کند.

راد درباره نامگذاری سالن تئاتر ساختمان جدید خانه تئاتر، گفت: هنوز اسمی در نظر نگرفته ایم. در ساختمان جدید فضاهای مختلفی داریم که نسبت به نامگذاری آنها اقدام خواهیم کرد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

نوروز ۹۸ را با «مهر» سپری کنید/ منویی برای یک تعطیلات هنری

سرویس «هنر» تئاتر آنلاین در کنار انعکاس مهمترین رویدادهای خبری، بسته پیشنهادی ویژه‌ای را برای تعطیلات نوروز ۹۸ تدارک دیده است. تئاتر آنلاین- گروه هنر- محمد صابری: نوروز هر سال طولانی‌ترین بازه زمانی تعطیلات رسمی در کشور را به خود اختصاص می‌دهد؛ تعطیلاتی بهاری که معمولاً فرصتی برای فاصله گرفتن از تلاطم و هیاهوی مشغله‌های