اجرای ۶۰ نمایش خیابانی در مناطق راهیان نور

مناطق عملیاتی خوزستان از ۲۸ اسفند برای پنجمین سال متوالی میزبان اجرای بیش از ۶۰ نمایش خیابانی توسط هنرمندان تئاتر خیابانی کشور خواهند بود.

به گزارش تئاتر آنلاین و به نقل از مهر، همزمان با حضور کاروان‌های راهیان نور در مناطق عملیاتی خوزستان این مناطق برای پنجمین سال متوالی میزبان بیش از ۶۰ اجرای نمایش‌های خیابانی با مضمون دفاع مقدس توسط گروهی از هنرمندان تئاتر خیابانی کشور با پشتیبانی بنیاد برکت در راستای اشاعه فرهنگ دفاع مقدس خواهند بود.

این نمایش‌ها از ۲۸ اسفند لغایت ۸ فروردین همه‌روزه در ۶ نوبت در یادمان‌های شهدای شلمچه و اروندکنار توسط گروه فرهنگی و هنری نمایه برگزار می‌شوند.

نمایش های «خاک سرخ» و «ماموریت» از جمله نمایش هایی است که محمد صنگری، عبدالحسین جلیل نسب، پژمان مهراب پور، عیسی عساکره و محمد فراهانی در آن نقش آفرینی می کند.

همچنین سعید شریفی، علیرضا ورمرزیار، محمدرضا افشاری، رامین افشاری، بهمن شیری و امیرحسین اعلایی از عوامل اجرایی این نمایش ها هستند.

بیش از ۲۵۰ نمایش خیابانی دفاع مقدسی در مناطق راهیان نور توسط این گروه در سال های ۹۲، ۹۳، ۹۴ و ۹۵ اجرا شده است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«سایکوسیس ۴:۴۸» خود را برای اجرا آماده می کند

نمایش «سایکوسیس ۴:۴۸» نوشته سارا کین با طراحی و کارگردانی ریحانه نبی‌یان از دوم دی ماه در ‌پردیس تئاتر شهرزاد روی صحنه می‌رود. به گزارش تئاتر آنلاین، عرفان اخلاقی نمایشنامه «سایکوسیس ۴:۴۸» را به فارسی برگردانده و شبنم قربانی و علیرضا شریعتی بازیگران آن هستند. رضا گوران مشاور کارگردان این نمایش است. محمدصادق رنجکشان تهیه‌کننده