Image

«سیندرلا» از دنیای امروز سر در می‌آورد/ تئاتری با حضور ۱۸ بازیگر

سعید داخ بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون قصد دارد در نیمه اول سال ۹۷ نمایش «سیندرلا» را در مقام کارگردان روی صحنه ببرد.

سعید داخ کارگردان و بازیگر درباره برنامه ریزی خود برای فعالیت در عرصه تئاتر در سال ۹۷ به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: قطعی ترین کاری که در حوزه تئاتر دارم، کارگردانی نمایش «سیندرلا» است که بعد از تعطیلات نوروز ۹۷ تمرین های آن را آغاز خواهم کرد.

وی درباره نویسنده و موضوع این اثر نمایشی توضیح داد: نویسنده نمایش «سیندرلا» علیرضا حنیفی است که آن را برای گروه کودک و نوجوان نوشته ولی من گروه سنی نمایش را تغییر دادم و حنیفی این نمایشنامه را بازنویسی کرد.

داخ اظهار کرد: قصد دارم نمایش «سیندرلا» را به شکلی مدرن و امروزی اجرا کنم.

این هنرمند عرصه تئاتر با اشاره به حضور ۱۸ بازیگر در نمایش «سیندرلا»، درباره زمان و مکان اجرای این اثر یادآور شد: هنوز سالن اجرای نمایش قطعی نشده ولی به طور حتم نمایش «سیندرلا» را نیمه اول سال ۹۷ به صحنه خواهم برد.

این بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درباره فعالیت های خود در عرصه بازیگری سینما و تئاتر گفت: هنوز برنامه ریزی سال آینده ام برای بازی در عرصه سینما و تئاتر قطعی نشده است. در حال حاضر فیلم «بدون تاریخ، بدون امضا» که در آن بازی داشتم در حال اکران است همچنین فیلم «گل نساء» به کارگردانی ستار چمنی گل که در آن به ایفای نقش پرداختم، کاندیدای جایزه رمی در جشنواره هوستون آمریکا شده است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«خورشید کاروان» به سال بیست و هشتم رسید/ ۱۷ شب اجرا در وحدت

کارگردان نمایش «خورشید کاروان» اعلام کرد که این اثر نمایشی در بیست و هشتمین سال اجرای خود، در تالار وحدت به صحنه می رود. محمود فرهنگ کارگردان نمایش «خورشید کاروان» درباره برنامه اجرای این اثر نمایشی که همه ساله در ایام ماه محرم و صفر به صحنه می رود، به تئاتر آنلاین گفت: نمایش «خورشید