موافق جدا شدن بخش عکس و پوستر هستم

دبیر بخش عکس و پوستر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر با اشاره به برگزاری این بخش از ۵ اسفند سال جاری، اظهار کرد که موافق جدا شدن عکس و پوستر از بخش اصلی جشنواره بوده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، امیر اسمی دبیر بخش عکس و پوستر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر درباره تأثیر جدایی این بخش از بخش های اصلی این دوره از جشنواره به مهر گفت: سیاست جشنواره سی و ششم تئاتر فجر این بود که بخش های عکس و پوستر و مسابقه نمایشنامه نویسی جدا شود و از این رو در فراخوان اصلی جشنواره این بخش ها گنجانده نشده بود. بعد از اعتراض های وارد شده فرهاد مهندس پور دبیر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر توضیح داد که این بخش ها مهم هستند و به همین دلیل باید از جشنواره جدا شوند تا با تمرکز برگزار شوند.

وی اظهار کرد: من موافق این جدا شدن هستم زیرا در ایام برگزاری جشنواره تئاتر فجر همه تمرکزها روی اجرای آثار نمایشی است و جدا برگزار شدن بخش عکس و پوستر جشنواره از اهمیت این بخش کم نمی کند بلکه باعث می شود با تمرکز برگزار و آثار دیده شود.

دبیر بخش عکس و پوستر جشنواره سی و ششم تئاتر فجر درباره اینکه آیا وضعیت بودجه جشنواره دلیل جدا شدن این بخش از جشنواره بوده است، یادآور شد: بودجه جشنواره همیشه کم است ولی این کمبود بودجه باعث جدایی بخش پوستر و عکس و همچنین مسابقه نمایشنامه نویسی از جشنواره تئاتر فجر نبوده است. البته ما مشکل دیگری داریم و آن این است که بودجه در نظر گرفته شده برای بخش عکس و پوستر کمتر از بودجه ای است که در ابتدا به ما اعلام شده بود.

اسمی ادامه داد: این کمبود بودجه قطعا روی برنامه ریزی و فعالیت های ما تأثیرگذار است.

وی اعلام کرد بعد از پایان بخش های اجرای نمایشی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اطلاع رسانی بخش های رقابتی و غیر رقابتی عکس و پوستر جشنواره انجام خواهد شد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

عبدل میمون لات پاکوتاه به دیوار چهارم می‌آید

نمایشنامه «عبدل میمون لات پاکوتاه» در قالب نخستین دوره رقابتی نمایشنامه خوانی کارگاه مثلث شنبه ۶ بهمن ماه در تماشاخانه دیوار چهارم خوانده می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، «عبدل میمون لات پاکوتاه» نام پنجمین اثر از گروه مثلث به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی زری