موافق جدا شدن بخش عکس و پوستر هستم

دبیر بخش عکس و پوستر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر با اشاره به برگزاری این بخش از ۵ اسفند سال جاری، اظهار کرد که موافق جدا شدن عکس و پوستر از بخش اصلی جشنواره بوده است.

به گزارش تئاتر آنلاین، امیر اسمی دبیر بخش عکس و پوستر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر درباره تأثیر جدایی این بخش از بخش های اصلی این دوره از جشنواره به مهر گفت: سیاست جشنواره سی و ششم تئاتر فجر این بود که بخش های عکس و پوستر و مسابقه نمایشنامه نویسی جدا شود و از این رو در فراخوان اصلی جشنواره این بخش ها گنجانده نشده بود. بعد از اعتراض های وارد شده فرهاد مهندس پور دبیر سی و ششمین جشنواره تئاتر فجر توضیح داد که این بخش ها مهم هستند و به همین دلیل باید از جشنواره جدا شوند تا با تمرکز برگزار شوند.

وی اظهار کرد: من موافق این جدا شدن هستم زیرا در ایام برگزاری جشنواره تئاتر فجر همه تمرکزها روی اجرای آثار نمایشی است و جدا برگزار شدن بخش عکس و پوستر جشنواره از اهمیت این بخش کم نمی کند بلکه باعث می شود با تمرکز برگزار و آثار دیده شود.

دبیر بخش عکس و پوستر جشنواره سی و ششم تئاتر فجر درباره اینکه آیا وضعیت بودجه جشنواره دلیل جدا شدن این بخش از جشنواره بوده است، یادآور شد: بودجه جشنواره همیشه کم است ولی این کمبود بودجه باعث جدایی بخش پوستر و عکس و همچنین مسابقه نمایشنامه نویسی از جشنواره تئاتر فجر نبوده است. البته ما مشکل دیگری داریم و آن این است که بودجه در نظر گرفته شده برای بخش عکس و پوستر کمتر از بودجه ای است که در ابتدا به ما اعلام شده بود.

اسمی ادامه داد: این کمبود بودجه قطعا روی برنامه ریزی و فعالیت های ما تأثیرگذار است.

وی اعلام کرد بعد از پایان بخش های اجرای نمایشی سی و ششمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر اطلاع رسانی بخش های رقابتی و غیر رقابتی عکس و پوستر جشنواره انجام خواهد شد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.