اجرای نمایشی که ۵:۳۰ بامداد از میدان آزادی شروع می‌شود

اجرای محیطی «طلوع ۷:۱۴ دقیقه» در ساعت ۵:۳۰ بامداد از میدان آزادی شروع و در مسیر حرکت با اتوبوس به سمت جاده کن‌ سولقان ادامه خواهد داشت و هشت صبح مجددا در میدان آزادی، تمام می‌شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، «طلوع آفتاب ۷:۱۴ دقیقه» نام اثری است که در بخش مسابقه نمایش‌های آف‌استیج سی و ششمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر به عنوان مهمان حضور دارد.

نوشتن متن این نمایش که ساعت شروع اجرایش ۵:۳۰ بامداد و مکان اجرایش در حد فاصل میدان آزادی تا جاده کن‌ سولقان است بر عهده جابر رمضانی و پیام سعیدی بوده و طراحی و کارگردانی‌اش را سعید بهنام‌خانیکی بر عهده دارد.

داستان «طلوع ۷:۱۴ دقیقه» در یک اتوبوس می‌گذرد. تماشاگران ساعت ۵:۳۰ بامداد در میدان آزادی سوار اتوبوسی شده و به سمت جاده کن‌ سولقان برده می شوند و ساعت هشت صبح به میدان آزادی برمی گردند. نمایش در تمام طول این مدت در حال اجرا خواهد بود.

موضوع این اثر که عطا عمرانی، مرضیه بدرقه، غزاله توده‌زعیم، مهران گل‌محمدی، امیر جنانی، حسام محمودی، زهرا مهرابی، محمد ولی‌زادگان، کمال کلانتر، صادق برقه‌ای، امیر ابراهیم‌زاده و سپهر تهرانچی گروه بازیگرانش را تشکیل می‌دهند و در سه روز دوشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه دوم، سوم و چهارم بهمن اجرا خواهد شد به یک مراسم اعدام مربوط است و دلیل شروع اجرایش در ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد نیز انجام مراسم اعدام پیش از طلوع آفتاب است.

دیگر عوامل این نمایش عبارتند از حسن جودکی مدیر تولید، فرهاد میرمحمدصادقی طراح صدا و موسیقی، احلام سلمانی طراح لباس، سالار حسینی‌فر طراح نور و امیر ابراهیم‌زاده و آیدا فرخ‌منش دستیاران کارگردان.

در حال حاضر تمام بلیت‌های این نمایش که در هر اجرا می‌تواند میزبان ۲۰ تا ۲۵ نفر باشد فروخته شده و تولیدکنندگانش امیدوارند در اجرای عمومی‌شان که در بهار ۹۷ خواهد بود بتوانند میزبان مخاطبان بیشتری باشند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

عبدل میمون لات پاکوتاه به دیوار چهارم می‌آید

نمایشنامه «عبدل میمون لات پاکوتاه» در قالب نخستین دوره رقابتی نمایشنامه خوانی کارگاه مثلث شنبه ۶ بهمن ماه در تماشاخانه دیوار چهارم خوانده می شود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه نمایشی دیوار چهارم، «عبدل میمون لات پاکوتاه» نام پنجمین اثر از گروه مثلث به نویسندگی محمد چرمشیر و کارگردانی زری