مجمع عمومی سالانه خانه تئاتر برگزار نشد

مجمع عمومی عادی سالانه خانه تئاتر روز گذشته به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا برگزار نشد و قرار است مجمع بعد از پایان جشنواره تئاتر فجر مجددا تشکیل شود.

به گزارش تئاتر آنلاین، عصر روز گذشته ۲۳ دی ماه قرار بود مجمع عمومی عادی سالانه خانه تئاتر در سالن اصلی تئاتر شهر برگزار شود اما به دلیل به حد نصاب نرسیدن اعضا برگزاری مجمع لغو شد.

بهمن سلطانی روابط عمومی خانه تئاتر در گفتگو با (تئاتر آنلاین) مهر درباره جلسه بعدی مجمع عنوان کرد: روز گذشته به دلیل به حد نصاب نرسیدن حضور اعضای خانه تئاتر، مجمع عمومی عادی سالانه خانه تئاتر برگزار نشد که بر همین اساس قرار است جلسه بعدی بعد از برگزاری جشنواره تئاتر فجر باشد.

وی در پایان عنوان کرد: فردا دوشنبه ۲۵ دی ماه قرار است در جلسه هیات مدیره خانه تئاتر زمان دقیق برگزاری مجمع عمومی مشخص و اعلام شود که چه تاریخی از بهمن ماه قرار است این جلسه برگزار شود.

قرار بود در جلسه مجمع عمومی عادی سالانه خانه‌ تئاتر گزارش عملکرد یکساله و مالی توسط مدیر عامل خانه تئاتر و گزارش بازرس ارایه شود که این گزارش ها به جلسه بعدی موکول شد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.