لرستان پذیرای ۱۰ تئاتر شد/ ۴ شهر مرکزی میزبان جشنواره

میزبانی ۴ شهر استان مرکزی از جشنواره فجر استانی و همچنین حضور ۱۰ نمایش در جشنواره تئاتر فجر استان لرستان، از جمله اخبار جشنواره های فجر استانی هستند.

به گزارش تئاتر آنلاین، استان لرستان که از روز گذشته میزبان جشنواره تئاتر فجر استانی شده تا روز چهارشنبه ۱۳ دی شاهد اجرای ۱۰ نمایش است. روز گذشته سالن شهید آوینی خرم آباد میزبان نمایش «خاله سوسکه» به کارگردانی گلشن حسنوند از لرستان بود و امروز نیز نمایشنامه خوانی «آجر» به کارگردانی امیر محمد حسنوند از همین استان در پلاتو شیدای این شهر برگزار می شود.

نمایش «بدن مقدس» به کارگردانی مهدی محمدی از اراک دیگر اجرای امروز ۱۰ دی ماه در شهر خرم آباد است.

نمایش «زنه کشو» به کارگردانی حسین ایزدی از لرستان، «هفت روز از تیر شصت» به کارگردانی کامران شهلایی از تهران در روز دوشنبه ۱۱ دی روی صحنه می روند.

نمایش های «خونه گازیا» به کارگردانی وهاب امرایی از لرستان، «گل» به کارگردانی یاسر خاسب از تهران ۲ نمایشی هستند که روز ۱۲ دی به اجرا در می آیند و نمایش های «شب اسرار آمیز» به کارگردانی عبد آتشانی از تهران، «سولوی مرگ» به کارگردانی سعید فیوضی از خوزستان در روز چهارشنبه ۱۳ دی روی صحنه می روند.

مراسم اختتامیه جشنواره تئاتر فجر استانی لرستان روز چهارشنبه در سالن شهید آوینی خرم آباد و در ساعت ۱۹ برگزار می شود.

جشنواره فجر استان مرکزی در چهار شهر استان

جشنواره تئاتر فجر استان مرکزی از ۱۳ تا ۱۵ دی در شهرهای اراک، شازند، تفرش و ساوه برگزار می شود.

فرهنگسرای آیینه شهر اراک، سالن شهید چمران در شهر ساوه، پلاتوی کانون پرورش فکری در شهر تفرش، سالن اداره ارشاد در شهر شازند میزبان نمایش های این دوره از جشنواره می شوند.

نمایش های «شرتل» به کارگردانی علی اصغر خطیب زاده از دامغان، «گل» به کارگردانی یاسر خاسب از تهران، «شب اسرارآمیز» به کارگردانی عبد آتشانی از تهران، «هفت روز از تیر شصت» به کارگردانی کامران شهلایی و محمد لارتی از تهران، «آناتومی تنهایی» کار حامد محبی از آذربایجان غربی، «بدن مقدس» به کارگردانی مهدی محمدی از اراک، شاه لیرک به کارگردانی افق ایرجی از اراک در فهرست اجراهای این دوره از جشنواره فجر استان مرکزی قرار دارند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.