نمایش رادیویی «روزها، تنهایی» به مناسبت روز دانشجو

پخش نمایش رادیویی «چند قدم بلندتر» به کارگردانی فریدون محرابی از رادیو نمایش و پخش «روزها، تنهایی» به مناسبت روز خبرنگار ۲ خبر از این شبکه رادیویی هستند.

به گزارش تئاتر آنلاین، از روز پنجشنبه ۱۶ آذر ماه نمایش رادیویی «چند قدم بلندتر» به کارگردانی فریدون محرابی از رادیو نمایش پخش می شود.

این نمایش رادیویی را حمیدرضا پورعلی محمد نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: رضا و دوستش محسن توانستند نوعی ماسک صورت با ویژگی های منحصر به فرد اختراع کنند و برای عرضه آن کارخانه ای تاسیس کردند اما ورود گسترده محصولی مشابه بازارشان را کساد کرد و …

در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون محمد مجدزاده، میرطاهر مظلومی، شیوا رفیعیان، عبدالعلی کمالی، پریسا مقتدی، محمد رضاعلی، مجتبی طباطبایی و تعداد دیگری از هنرمندان اداره کل هنرهای نمایشی رادیو به ایفای نقش پرداخته اند.

«چند قدم بلندتر» به تهیه کنندگی ژاله محمدعلی، صدابرداری: حیدر صفدری و افکت نرگس موسی پور از روز پنجشنبه ساعت ۱۳:۳۰ روی آنتن رادیو نمایش می رود.

پخش «روزها، تنهایی» به مناسبت روز دانشجو

پنجشنبه ۱۶ آذرماه نمایش رادیویی «روزها، تنهایی» به مناسبت روز دانشجو از رادیو نمایش پخش می شود.

«روزها، تنهایی» را محمدرضا زندی نوشته و در خلاصه داستان آن آمده است: سعید که زخم خورده سیاست شاه بوده روزهای زندگی خود را به تنهایی و در یک چاپخانه شبانه کار می کند و در همین جریان با یکی از دانشجویان معترض آشنا و درگیر جریان های سیاسی ۱۶ آذر می شود که در این بین اتفاقاتی رخ می دهد که مخاطب می شنود.

در این نمایش رادیویی هنرمندانی چون محمد رضاعلی، علی زرینی و مهرداد مهماندوست به ایفای نقش پرداخته اند و کارگردانی آن را رضا عمرانی بر عهده دارد.

«روزها، تنهایی» به تهیه کنندگی شهلا نیساری، صدابرداری پیروز صدرایی و افکت نرگس موسی پور ۱۶ آذر ماه، ساعت ۶:۳۰ از رادیو نمایش پخش می شود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.