اعلام برنامه کارگاه‌ های آموزشی هفته هنر هرمز

برنامه و چگونگی ثبت‌نام کارگاه های آموزشی هفته هنر هرمز اعلام شد.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی تئاتر باران، هفته هنر هرمز با حمایت مجموعه تئاتر باران و با حضور استادان مختلف، کارگاه‌های آموزشی خود را با رویکرد تخصصی و هدف دانش افزایی و توانمندسازی هنرمندان و کنشگران تئاتری هرمز برگزار می‌کند.

کارگاه های هفته هنر هرمز با رویکرد «فرآیند تبدیل عناصر طبیعی به نشانه های فرهنگی» با هدایت سعید اسدی، کارگاه «بازیگری در نمایش‌های آیینی» توسط حسین مسافرآستانه «هرمز، چشم انداز یک افسانه» توسط هادی کمالی مقدم، مینا بزرگ مهرنیا، کارگاه «نمایشنامه نویسی» توسط سیروس همتی، کارگاه مبانی «بافت پیش مغ» محمد سایبانی و کارگاه «حافظه حرکت جمعی» با هدایت مجید سرنی زاده در تئاتر باران برگزار خواهد شد.

با توجه به رویکرد هفته هنر هرمز در تأثیرگذاری محتوای کارگاه های آموزشی بر مخاطبان، ظرفیت معینی از هر کدام از این کارگاه ها به فعالان حوزه هنرهای نمایشی اختصاص دارد.

ظرفیت محدودی از متقاضیان آزاد نیز پس از ثبت نام اولیه برای حضور در این کارگاه ها دعوت می شوند.

هفته هنر هرمز به همت تئاتر باران و حمایت سایت تیوال از یازدهم تا شانزدهم آذر ماه در تهران برگزار خواهد شد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

برگزاری نقالی و پرده خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س)

محسن میرزاعلی مسئول دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی حوزه هنری اعلام کرد مراسم نقالی و پرده‌خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س) برگزار می شود. به گزارش تئاتر آنلاین، محسن میرزاعلی مسئول دفتر تعزیه و آیین‌های نمایشی حوزه هنری از برگزاری مراسم نقالی و پرده‌خوانی «عشاق» در حرم حضرت معصومه (س) با همکاری مرکز جهانی