دعوت انجمن هنرهای نمایشی کرمانشاه برای کمک به آسیب‌دیدگان

انجمن هنرهای نمایشی ایران شعبه کرمانشاه با اعلام یک شماره حساب بانکی از همه هنرمندان تئاتر و سینمای کشور خواست تا کمک‌های نقدی خود را برای کمک به آسیب دیدگان زلزله به این حساب وایز کنند.

به گزارش تئاتر آنلاین، محمدرضا درند رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از هنرمندان تئاتر و سینمای کشور خواست تا کمک‌های نقدی خود جهت کمک‌رسانی به آسیب‌دیدگان زلزله این استان را به حساب بانکی ویژه‌ای که بدین منظور اعلام شده واریز کنند.
هنرمندان تئاتر و سینمای کشور برای مشارکت در این امر انسان‌دوستانه می‌توانند کمک‌های نقدی‌خود را به شماره کارت بانکی ۵۸۵۹۸۳۷۰۰۱۶۴۷۷۷۱ متعلق به انجمن هنرهای نمایشی ایران شعبه کرمانشاه (بانک تجارت) واریز کنند.
رئیس انجمن هنرهای نمایشی استان کرمانشاه از هنرمندان خواسته تا فیش واریزی را به شماره تلگرام ۰۹۱۸۸۳۶۵۶۳۳ به نام محمدرضا درند ارسال کنند تا اقلام مورد نیاز عزیزان و هموطنان زلزله‌زده توسط هنرمندان کرمانشاه خریداری و شخصا در اختیار عزیزان نیازمند قرار گیرد.
همچنین او از کسانی‌که این مطلب را خوانده‌اند خواسته برای کمک بیشتر به هموطنان این پیام را در سایر گروه‌های فرهنگی هنری در فضای مجازی پخش کنند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.