فردا آخرین مهلت ارسال طرح به جشنواره تئاتر کودک و نوجوان

۱۵ آبان ماه آخرین مهلت ارسال طرح‌های مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان به دبیرخانه جشنواره است.

به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی بیست و چهارمین جشنواره بین المللی تئاتر کودک و نوجوان همدان، دبیرخانه جشنواره از هنرمندان حوزه نمایش استان همدان برای برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره دعوت کرده است.

هنرمندان سراسر استان می توانند طرح های پیشنهادی خود را با در نظر گرفتن شرایط زیر به دبیرخانه جشنواره ارسال کنند:

تاکید بر ویژگی های نمایش، کودک، نوجوان، همدان، شعار جشنواره «کودکی همسفر قصه ها» و همچنین توجه به اخلاق و سنت اسلامی، فرهنگ اصیل ایرانی، خانواده، نشاط و امید در فضای جامعه و نسل آینده با توجه به بین المللی بودن جشنواره.

بدیهی است در ارزیابی آثار اولویت با آثار نو، بدیع و با تاکید بر جنبه بین المللی جشنواره خواهد بود.

چنانچه طرح پیشنهادی از منبع خاصی الهام گرفته یا استخراج شده است باید در این باره توضیح کامل ارایه شود. طرح های پیشنهادی باید در قالب عکس و متن و با ارایه توضیحات دقیق و لازم (به تفکیک مراسم افتتاحیه و اختتامیه) در قالب لوح فشرده به همراه یک نسخه پرینت طرح و فرم تقاضانامه به دبیرخانه جشنواره ارسال شود.

دفاع از طرح ارایه شده به صورت حضوری و توسط کارگردان طرح انجام خواهد شد و برآورد هزینه و مبلغ مورد نیاز برای برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه به تفکیک ضروری است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.