Image

«بدن دیوانه» به اروپا می‌ رود

گروه تئاتر «بدن دیوانه» برای حضور و اجرا در سه فستیوال تئاتری، تور اروپایی خود را از امروز سه شنبه ۱۸ مهر آغاز کرد.

به گزارش تئاتر آنلاین، یاسر خاسب سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» درباره جدیدترین اجراهای خارجی این گروه تئاتری به مهر گفت: قرار است تور اروپایی اجرای آثار گروه در مهر و آبان برگزار شود و طی این مدت زمان در ۳ کشور اروپایی اجرا داشته باشیم و به همین منظور از امروز سه شنبه ۱۸ مهر برای اجرای ۲ نمایش «گل» و «هدیه مرموز» به اروپا سفر می کنیم.

وی ادامه داد: قرار است به ترتیب در کشورهای لیتوانی، قبرس و ایتالیا در سه فستیوال جهانی تئاتر آثار گروه «بدن دیوانه» را اجرا کنیم.

خاسب درباره برگزاری ورک شاپ در سه فستیوال بین المللی مدنظر، اظهار کرد: به دلیل اینکه اجرا در لیتوانی و قبرس در مدت زمانی نزدیک به هم و فشرده است، قادر به برگزاری ورک شاپ نیستیم ولی قرار است در کشور ایتالیا ورک شاپی را برگزار کنیم.

سرپرست گروه تئاتر «بدن دیوانه» همچنین از انتشار فراخوان فستیوال ملی «حرکت» تا اول آبان خبر داد و گفت: این فراخوان به منظور برگزاری فستیوال در بهار سال ۹۷ و همچنین آغاز پروژه جدید منتشر می شود.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

«ابوالهول» عاشق می‌شود

نمایش «ابوالهول» به کارگردانی داود پورحمزه از روز چهارشنبه بیست و پنجم مهر ماه در پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر به صحنه می رود. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاتر شهر، «ابوالهول» عنوان تازه ترین نمایش پلاتو اجرای مجموعه تئاتر شهر است که از روز چهارشنبه بیست و پنجم مهر