«گفت و گوی برجای ماندگان» تا ۳ شهریور تمدید شد

باران کوثری،رضا بهبودی و صادق ملک تنها سه روز دیگر بر روی صحنه خواهند رفت.
به گزارش تئاتر آنلاین، “گفت و گوی بر جای ماندگان” با بازی باران کوثری،رضا بهبودی و محمد صادق ملک تا روز جمعه ۳ شهریور تمدید شد.
نمایش “گفت و گوی برجای ماندگان” به طراحی و کارگردانی میلاد شجره و نویسندگی محمد زارعی در حالیکه روز سه شنبه ۳۱ مرداد اجرا نخواهد شد، تنها به مدت سه روز و تا روز جمعه ۳ شهریور به اجراهای خود ادامه خواهد داد.
“گفت و گوی برجای ماندگان” دیگر تمدید نخواهد شد.لذا علاقه مندان می توانند با مراجعه حضوری به گیشه پردیس تئاتر شهرزاد و یا خرید اینترنتی بلیت از طریق سایت تیوال به نشانی tiwall.com از تخفیف های وفاداری و دانشجویی در سه روز چهارشنبه،پنج شنبه و جمعه بهره مند شوند.
در این نمایش که هر شب ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد به روی صحنه می رود،باران کوثری،رضا بهبودی،محمد صادق ملک،محسن نوری،محمد خاکساری و امین اسلامی در کنار صداهایی از جهانگیر کوثری و محمد حسن معجونی به ایفای نقش می پردازند.
“گفت و گوی برجای ماندگان” تا کنون میزبان هنرمندان و منتقدانی همچون محمد رضایى راد، رخشان بنى اعتماد، جهانگیر کوثرى، فرهاد مهندس پور، رضا گوران، حمیدرضا صدر، کیوان کثیریان، عباس مخبر، نگار اسکندرفر، امیر پوریا، اسدالله امرایى، مسعود فروتن، کاوه سجادی حسینى، سعید داخ، وحید جلیلوند، رامتین شهبازى، مجید اسلامى، بهناز جعفرى، هانیه توسلى، و … بوده است.

نشانی پردیس تئاتر شهرزاد: خ حافظ،خ نوفل لوشاتو،نرسیده به چهارراه رازی،شماره ۷۴

مطالب مرتبط

Top