Image

جشنواره ملی تئاتر فتح بین المللی می شود

خرمشهر- دبیر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح از تخصیص اعتبارات ازسوی سازمان منطقه آزاد اروند برای فراهم ساختن زمینه حضور گروه های هنری خارج از کشور و بین المللی کردن این جشنواره خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، همایون قنواتی چهارشنبه شب در آئین اختتامیه بیستمین جشنواره تئاتر فتح در مجتمع فرهنگی خلیج فارس خرمشهر اظهار کرد: با قول مساعد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، اعتباری مناسبی برای تعمیر و تجهیز فضای های نمایشی درسطح منطقه آزاد فراهم شده است.

وی افزود: با عملی شدن این امر امکانات برای اجرای نمایش های صحنه ای، شرایط برگزاری جشنواره با حضور گروه های خارجی و برگزاری آن به صورت بین المللی فراهم می شود.

دبیر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح در ادامه به ارسال آثار از ۲۸ استان به دبیرخانه این جشنواره اشاره کرد و افزود: آثار ارسالی در دو بخش صحنه ای و میدانی ارزیابی شد و توسط دو تیم داوری برجسته است قضاوت شد تا برترنی ها انتخاب شدند.

وی بیان کرد: در مرحله بازبینی آثار و قضاوت آنها مشخص شد فرزندان این خطه توانایی های بسیاری دارند و قادرند جشنواره معتبر در سطح ملی را به خوبی برگزار کنند.

قنواتی، برگزاری این جشنواره را عاملی در فراهم ساختن زمینه خلق خاطراتی شیرین از رقابت در جایی ویژه خواند و این رقابت ها که توام با دوستی و مهر بود خاطرات خوبی را در شهری عزیز که همه ایران آن را شهر خود می دانند خلق کرد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

بهاره رهنما ملکه آلبانی می‌شود

بهاره رهنما در نمایش «شاه لیر» به کارگردانی مسعود دلخواه در نقش دختر اول شاه انگلستان، روی صحنه سالن اصلی مجموعه تئاترشهر خواهد رفت. مسعود دلخواه درباره تکمیل گروه بازیگری نمایش «شاه لیر» که قرار است در هفته پایانی آبان ماه سال جاری در سالن اصلی مجموعه تئاتر شهر روی صحنه برود، به تئاتر آنلاین