جشنواره ملی تئاتر فتح بین المللی می شود

خرمشهر- دبیر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح از تخصیص اعتبارات ازسوی سازمان منطقه آزاد اروند برای فراهم ساختن زمینه حضور گروه های هنری خارج از کشور و بین المللی کردن این جشنواره خبر داد.

به گزارش تئاتر آنلاین، همایون قنواتی چهارشنبه شب در آئین اختتامیه بیستمین جشنواره تئاتر فتح در مجتمع فرهنگی خلیج فارس خرمشهر اظهار کرد: با قول مساعد مدیر عامل سازمان منطقه آزاد اروند، اعتباری مناسبی برای تعمیر و تجهیز فضای های نمایشی درسطح منطقه آزاد فراهم شده است.

وی افزود: با عملی شدن این امر امکانات برای اجرای نمایش های صحنه ای، شرایط برگزاری جشنواره با حضور گروه های خارجی و برگزاری آن به صورت بین المللی فراهم می شود.

دبیر بیستمین جشنواره ملی تئاتر فتح در ادامه به ارسال آثار از ۲۸ استان به دبیرخانه این جشنواره اشاره کرد و افزود: آثار ارسالی در دو بخش صحنه ای و میدانی ارزیابی شد و توسط دو تیم داوری برجسته است قضاوت شد تا برترنی ها انتخاب شدند.

وی بیان کرد: در مرحله بازبینی آثار و قضاوت آنها مشخص شد فرزندان این خطه توانایی های بسیاری دارند و قادرند جشنواره معتبر در سطح ملی را به خوبی برگزار کنند.

قنواتی، برگزاری این جشنواره را عاملی در فراهم ساختن زمینه خلق خاطراتی شیرین از رقابت در جایی ویژه خواند و این رقابت ها که توام با دوستی و مهر بود خاطرات خوبی را در شهری عزیز که همه ایران آن را شهر خود می دانند خلق کرد.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

معرفی کاندیداهای بخش عکس جشنواره تئاتر فجر

۵ کاندیدای دریافت جایزه بخش مسابقه عکس سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر معرفی شدند. به گزارش تئاتر آنلاین به نقل از روابط عمومی سی و هفتمین جشنواره ی بین المللی تئاتر فجر، ۵ کاندیدای دریافت جایزه بهترین عکس جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر معرفی شدند. گروه انتخاب این بخش متشکل از