نخستین مجله تصویری «تماشاخانه» در مشهد منتشر می شود

نخستین بخش از مجله تصویری «تماشاخانه» به کارگردانی برجسته فردا منتشر می شود.

به گزارش «تئاترآنلاین»؛ نخستین قسمت از برنامه‌ ترکیبى «تماشاخانه» به کارگردانی عبدا… برجسته از هنرمندان مطرح تئاتر مشهد با محوریت بررسىِ تئاتر، نقد، گفتگو و معرفى نمایش‌هاى روى صحنه مشهد، مقابل دوربین رفت و فردا شنبه منتشر می شود.
عبدالله برجسته در این باره گفت: «تماشاخانه» یک برنامه ترکیبی درباره اتفاقات تئاتر مشهد می باشد که قرار است شنبه ها در کانال تلگرام برنامه بارگذاری بشود که به اتفاقات، اخبار و اطلاعات نمایش هایی روی صحنه تئاتر شهر مشهد می پردازد.
ایده پرداز، طراح و کارگردان هنری برنامه «تماشاخانه» خاطرنشان کرد: هدف این برنامه آشنایی مخاطبین با تئاتر و هنرمندان این عرصه می باشد و همچنین فرصتی است که هنرمندان برای رفع سوء تفاهم با همدیگر صحبت کنند.
وی با بیان اینکه این برنامه به هیچ دستگاه دولتی وابسته نیست، تصریح کرد: برنامه «تماشاخانه» با هزینه شخصی شرکت تبلیغاتی صبا تولید می شود. این برنامه متعلق به هیچ گروه خاص تئاتری نیست و متعلق به همه هنرمندان تئاتر مشهد می باشد.
برجسته که در نخستین قسمت از برنامه «تماشاخانه» به عنوان مجری ظاهر شده است، در این خصوص گفت: من نه مجری ام و نه ادعای مجری گری دارم. فقط چون برنامه اول بود می خواستم هنرمندان با فرمت برنامه آشنا بشوند و از برنامه های آینده از هنرمندان دیگر استفاده خواهم کرد.
این هنرمند مطرح تئاتر خراسان رضوی در پایان عنوان کرد: امیدوارم این برنامه مورد توجه هنرمندان و مردم عزیز مشهد قرار بگیرد و سالن های تئاتر مشهد هر روز بیشتر و بیشتر پر از مخاطب تئاتر بشود. ما منتظر نظرات انتقادات و پیشنهادات همه عزیزان هستیم.
گفتنی است؛ در مجله تصویرىِ تئاتر مشهد، حامد پویان(تهیه کننده)، عبدالله برجسته (طراح و کارگردان هنری)، مسعود حکم‌آبادی(مجری طرح)، مصطفی مسگری ومصطفی ابهری(کارگردان تلویزیونی)، پویا غازی(مدیر تولید)، امیرمحمد فرمان(دستیار کارگردان)، مصطفی مسگری(تدوین)، مائده تجعفری(منشی صحنه)، محمدرضا صولتی(نریتور)، جلال شبانی(نور و تصویر)، سمیه ارقبایی (چهره‌‌پردازی) و مصطفی رضاخواه(دستیار تصویر) فعالیت می کنند.

برچسب ها

مطالب مرتبط

Top