پری صابری

پری صابری: امیدوارم بخت «بابانشاط» باز شود

پری صابری چندین پروژه تئاتری از جمله آثاری با موضوع شخصیت هایی چون «مصدق» و «کوروش» را مدنظر دارد که در صورت ایجاد شرایط مناسب این پروژه ها را به صحنه خواهد برد.

به گزارش تئاتر آنلاین، پری صابری که کارگردانی آثار مختلفی برگرفته از زندگی و آثار شعرایی چون حافظ، سعدی، مولوی و فردوسی را به صحنه برده است درباره برنامه های پیش‌روی خود در زمینه تولید و کارگردانی تئاتر به مهر گفت: قصد دارم پروژه های مختلفی را کار کنم ولی تا شرایط و امکانات اجرایی برای آنها فراهم نشود، نمی توانم به صورت قطعی درباره اجرایشان صحبت کنم.

این کارگردان با سابقه تئاتر با تأکید بر اینکه نمی توانم بیکار بنشینم و تا جایی که به لحاظ فیزیکی قادر باشم دوست دارم تئاتر کار کنم زیرا کارم تئاتر و کارگردانی تئاتر است، اظهار کرد: پروژه هایی چون «مصدق» و «کوروش»، جزو پروژه هایی هستند که برای تولید و اجرا مدنظر دارم که باید ببینم شرایط برای تولید و اجرای این آثار فراهم می شود یا نه.

وی درباره سرانجام تولید و اجرای نمایشنامه «بابانشاط» یادآور شد: یکی از پروژه هایی که بسیار علاقه مند به تولید و اجرای آن هستم، نمایشنامه «بابانشاط» است. تئاتر دو وجه کمدی و تراژدی دارد و من در کارنامه کاری خود به وجه تراژدی تئاتر بسیار پرداخته ام و خیلی دوست دارم که وجه کمدی تئاتر را هم کار کنم.

صابری ادامه داد: نمی دانم چرا بخت اجرای نمایش «بابانشاط» باز نمی شود. این اثر بر اساس حکایت های ملانصرالدین شکل گرفته و می تواند برای مخاطب بسیار جذاب باشد.

این هنرمند شناخته شده تئاتر با اشاره به اینکه مردم ایران از خندیدن استقبال می کنند، گفت: باید ببینم بخت «بابانشاط» برای اجرا باز می شود یا نه چون جای یک کمدی فاخر در کارنامه تئاتری ام، خالی است.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.