«شراره» اثری فاخر و قابل‌ ستایش است

جمعه‌شب نمایش «شراره» نوشته و کار محمدمهدی خاتمی با حضور تنی چند از چهره‌های سیاسی ، هنرمندان تئاتر و استقبال بی‌نظیر علاقه‌مندان به تئاتر در سالن بهار مجموعه تئاتر شهر مشهد به اجرا درآمد.

به گزارش تئاتر آنلاین؛ سید جلال فیاضی رئیس کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر مشهد «شراره» را اثری فاخر و قابل‌ستایش عنوان کرد و افزود: «شراره نگاهی نو و متفاوت به جنگ دارد تلنگری است به همه آدم‌ها که در کش‌وقوس زندگی ارزش‌های واقعی خانواده شهدا را فراموش کرده‌اند، کسانی که ارزشمندترین چیزهای زندگی‌شان را درراه دفاع از وطن ازدست‌داده‌اند».
وی افزود: «شراره اثری بسیار تأثیرگذار است و مخاطب را با خود همراه می‌کند، من به محمد خاتمی و گروه خرداد برای این اجرای موفق، تأثیرگذار و فاخر تبریک می‌گویم و امیدوارم این دست از تولیدات تئاتری در تئاتر مشهد دنبال شود». استاد تیمور قهرمان از پیشکسوتان تئاتر مشهد نیز با حضور در پشت‌صحنه نمایش، متن و کارگردانی شراره را بسیار جسورانه و جذاب برشمرد و از بازی روان و تأثیرگذار بازیگران تقدیر کرد. او همچنین پرداختن به یک مسئله انسانی که در جنگ رقم می‌خورد و مرگ وزندگی و عشق را نشانه می‌رود، برای مخاطب بسیار جذاب و ملموس دانست». قهرمان رشید استاندار سابق خراسان جنوبی، سید حسن حسینی فرماندار طرقبه، محمدکاظم دبیری رییس فرهنگ و ارشاد اسلامی مشهد، دکتر شورابی شهردار تربت‌حیدریه و حجت مشرفی ، محمد جهان پا، ، حمید سهیلی، اصغر لشکری ،سرور هادیان،زهره مرادی ،حسین وحدتی، ناصر روئین‌تن،حمید رواندل، منیره آلاداغی و…. از هنرمندان تئاتر حاضر در این اجرا بودند.
«شراره» که روایت زنی است که نامزدش را در نخستین روزهای جنگ ازدست‌داده و تمام این سال‌ها را با خاطرات ماندگار او سپری کرده است، پیش‌ازاین در مهر و آبان سال جاری در خانه موزه استاد انتظامی به اجرای عموم درآمد.
در نمایش «شراره» کارگروه تئاتر خرداد الهه پژوهى، مهرى شمس، کریم جشنى، غلامرضا عارف نژاد، فهیمه نوروزى، سحر شفیعى، امیر احسان امیر پور و محمود کریمی به‌عنوان بازیگر ودستیارکارگردان راضیه ایرانى، منشی صحنه هادى ‌شیرازى، طراح پوستر و بروشور محسن جعفرى، مهدی حسنی آهنگساز،طراح صحنه رضا حسن‌زاده، مدیر صحنه امیرحسین خاتمى، مدیر تولید امیر احسان امیر پور، طراح لباس زهره بی خوش، روابط عمومی محمدجواد عبدی، امور بین‌الملل ژیلا حسین زاده، عکاس شیوا کمالی حضور دارند.
این نمایش همه‌روزه ساعت ۱۸ در سالن بهار مجموعه تئاتر شهر مشهد واقع در پارک ملت به صحنه می‌رود و علاقه‌مندان می‌توانند جهت تهیه بلیت اینترنتى به نشانى www.mashhad-gisheh.ir مراجعه کنند.

مطالب مرتبط

Top