حمید ایراهیمی با نمایش «تهران چهار راه سیروس» می آید

حمید ابراهیمی

تازه ترین اثر نمایشی رضا صابری با بازی حمید ایراهیمی در سالن مهرحوزه هنری به اجرا درمی آید

به گزارش تئاتر آنلاین، حمید ابراهیمی بازیگر- کارگردان با سابقه تئاتر درگفت وگو با ایران تئاتر درباره کارهای جدید تئاتریش گفت : در نمایش تهران چهار راه سیروس به کارگردانی رضا صابری بازی دارم .این نمایش از ۲۳ آذردر سالن مهر حوزه هنری به روی صحنه می‌رود.داستان نمایش درباره جنگ ودعوایی است برای گرفتن شبیه خوانی نقش حضرت عباس و شمر که بین یک استاد و شاگرد رخ می دهد و کار مضمونی اجتماعی و دینی دارد. وچندی است که تمرینات نمایش در یکی از پلاتوهای مرکز شهر در حال پیگیری است .

وی در باره نقشی که درنمایش تهران چهارراه سیروس بازی می کند گفت : در این نمایش نقش عمو روحی پاک نژادرا بازی می کنم. این آدم یک دلال هنری است و دارای دفتر و دستکی است که در آنجا همه کاری مثل معرفی خواننده و بازیگر جوان و جدید را انجام می دهدو در واقع همه کاره است.

ابراهیمی تاکید کرد: عمو روحی شخصیت خاکستری دارد و از هر راهی برای پول درآوردن استفاده می کند .

این بازیگر درباره سایر عوامل نمایش عنوان کرد : نویسنده و کارگردان : رضا صابری،بازیگران :محسن افشار و ریحانه رضی ،دستیار کارگردان : ایرج کریمی، موسیقی : احسان تارخ،طراح صحنه و لباس : حمید ابراهیمی
گفتنی است؛ حمید ابراهیمی نمایش حلقه را دوسال قبل ‌درتماشاخانه‌ مهرحوزه هنری روی صحنه برده است. رازشیشه ای،درامتداد باد،آخرین جشن وسیا ریحون ازجمله دیگراجراهای صحنه ای حمید ابراهیمی محسوب می شوند.

مطالب مرتبط

Top