«طپانچه خانم» دو اجرایی می‌ شود

دو اجرایی شدن نمایش «طپانچه خانم» در این آخر هفته و برنامه روزهای پایانی سه پروژه نمایشی در تئاتر شهر از جمله خبرهای تئاتر در امروز است.

به گزارش تئاتر آنلاین، نمایش «طپانچه خانم» به نویسندگی محمدامیر یار احمدی و کارگردانی شهاب الدین حسین پور روزهای پنجشنبه ۲۷ و جمعه ۲۸ آبان در دو نوبت ساعت های ۱۸ و ۲۰ در تالار چهارسو میزبان علاقه مندان تئاتر خواهد بود.

این اثر نمایشی که از ۲۹ مهر ماه به صحنه رفته هر روز غیر از شنبه ها و روزهای یاد شده ساعت ۲۰ با بازی فریبا متخصص، آرش فلاحت پیشه، محمد نادری، گیلدا حمیدی، حمید رحیمی، محمد صدیقی مهر، غزاله جزایری، علیرضا مؤیدی، مرضیه سهراب، سیماخزاعی، مهدا رزازی در تالار چهارسو به صحنه می رود.

تاریخ پایان اجرای سه پروژه نمایشی تئاتر شهر مشخص شد

تاریخ پایان اجرای سه پروژه نمایشی به صحنه رفته در تالارهای قشقایی و پلاتو اجرا مجموعه تئاتر شهر مشخص شد.

پروژه اجرایی «میکرو لیو» به سرپرستی محمدحسن معجونی و کیوان سررشته که از روز سیزدهم آبان ماه با اجرای چهار نمایش «دست من» به کارگردانی کیوان سر رشته، «کریستین لی» به کارگردانی اشکان چگینی، «پرواز شماره ۷۴۵» به کارگردانی مرجان پورغلامحسین و «صف دراز مورچگان» به کارگردانی مهدی چاکری در مرکز مطالعات اجرایی قشقایی آغاز شده روز دوشنبه اول آذر ماه به اتمام می رسد.

نمایش «توهم» به کارگردانی خسرو بامداد و فریبا شاهسون نیز که از ۱۲ آبان ماه در پلاتو اجرا به صحنه رفته، روز جمعه ۲۸ آذر ماه به اجرای خود در این تالار پایان می دهد.

موسیقی نمایش«هفت مجلس در عزا و معجزه» به کارگردانی محمد رحمانیان نیز که از روز دوشنبه ۲۴ آبان ماه در تالار اصلی اجرای خود را آغاز کرده، جمعه ۲۸ آذرماه اجرای خود را به پایان می رساند.

دیدگاه

  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.

پوستر نمایش «ضَن» رونمایی شد/ نگاهی به معضلات زنان

پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است، منتشر شد. به گزارش تئاتر آنلاین، پوستر نمایش «ضن» که از روز گذشته اول بهمن ماه اجرای خود را در تماشاخانه سپند آغاز کرده است منتشر شد. طراحی پوستر این اثر نمایشی را شایان کیانی بر عهده داشته است.