آیین‌نامه تئاتر کمدی در شورای ارزشیابی و نظارت تدوین شد

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت اعلام کرد که آیین‌نامه تئاتر کمدی در این شورا تدوین شد.

به گزارش تئاتر آنلاین، رحمت امینی درباره ساماندهی به تئاتر کمدی تهران در سال جاری به (تئاتر آنلاین) مهر گفت: در شورای ارزشیابی و نظارت تمرکزمان روی ساماندهی تئاتر کمدی تهران است زیرا این حوزه تئاتر به لحاظ مخاطب پرمخاطب‌ترین و متنوع‌ترین است و به همین خاطر گنجینه‌ای است که باید به درستی در تئاتر عرضه شود. از این رو برنامه تدوین آیین‌نامه تئاتر کمدی را در دستور کار داشتیم.

وی اظهار کرد: در کارگروه تئاتر کمدی شورای ارزشیابی و نظارت اداره‌کل هنرهای نمایشی، قریب به ۲۰ جلسه برای تدوین آیین‌نامه تئاتر کمدی برگزار و در نهایت این آیین‌نامه تدوین شد.

رئیس شورای ارزشیابی و نظارت اداره‌کل هنرهای نمایشی افزود: قرار است امروز چهارشنبه ۲۰ مردادماه، این آیین‌نامه در شورای مرکزی ارزشیابی و نظارت مطرح شود تا بعد از تأیید شورای مرکزی اجرایی شود.

امینی درباره زمان اجرایی شدن آیین‌نامه تئاتر کمدی تهران یادآور شد: تا فرارسیدن ماه محرم و ماه صفر، تئاتر کمدی تهران که پیش از این به نام تئاتر آزاد از آن یاد می‌شد با ساز و کار قدیم به کار خود ادامه می‌دهد و بعد از سپری شدن ماه‌های محرم و صفر، آیین‌نامه تئاتر کمدی تهران اجرایی خواهد شد.

مطالب مرتبط

Top