مطالب موضوع رویدادها

ایران در نمایش درمانی در آسیا نادر است

ایران در نمایش درمانی در آسیا نادر است

مجید امرایی با اشاره به برپایی همایش بین المللی «جامعه ایمن» با حضور نمایندگان کشورهای آسیایی، اعلام کرد که کارگاه نمایش درمانی را در این همایش با حضور مهمانان خارجی برگزار می کند.

نمایش سارا

«سارا» به جشنواره تئاتر خیابانی کرالای هند می‌ رود

گروه تئاتر اوینار آذربایجان شرقی با نمایش خیابانی «سارا» در نهمین جشنواره بین‌المللی تئاتر خیابانی کرالای هند شرکت می‌کند.

افروز فروزند

گفت‌وگو با افروز فروزند نویسنده و کارگردان نمایش «مافیا»

تئاتر آنلاین: سال گذشته وقتی افروز فروزند پس از دوازده سال دوری، با نمایش موفق «بهمن» به دنیای کارگردانی تئاتر بازگشت، دوستداران هنرهای نمایشی بی‌صبرانه منتظر اثر بعدی او ماندند، و اکنون این روزها نمایش تازه فروزند با عنوان «مافیا» در تماشاخانه باران روی صحنه رفته؛ نمایشی که به دلیل استقبال خوب تماشاگران و منتقدان، تمدید شده است.

مجید جعفری

مجید جعفری: تئاتر ما بحران‌ زده است

تئاتر آنلاین – مجید جعفری هنرمند باسابقه شیرازی تئاتر، سینما و تلویزیون است او دارای لیسانس بازیگری و کارگردانی از دانشگاه تهران و دوره فوق‌لیسانس از دانشگاه فارابی است و نشان مدرک درجه یک هنری را هم دارد.

ستاره امینیان

ستاره امینیان: انتظارم از جشنواره تئاتر فجر بیشتر بود

تئاتر آنلاین – کارگردان نمایش «مستأجر» گفت: خوشحال بودم که برای فجر کاندید ۵ بخش شدم اما عجیبش این بود که حتی برای یکی هم جایزه نگرفتیم؛ نمی‌دانم شاید چنین چیزهایی عادی باشد ولی برای من خیلی عجیب است.

حمایت‌ ها از «خیام» به موقع نمی‌ رسد

سرپرست گروه تئاتر «آران» درباره وضعیت تولید و ساخت اپرای عروسکی «خیام» اظهار کرد که در صورت وجود حمایت لازم و به موقع بنیاد رودکی، این اپرای عروسکی اردیبهشت ماه ۹۶ به صحنه خواهد رفت.

Top